Volkswagen Paspas

 

VOLKSWAGEN HALI PASPAS ÇEŞİTLERİ

             Volkswagen halı paspas çeşitlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Koku yapmaz, ithal otomotiv halıları kullanılarak üretilen halı paspaslar özel kauçuk tabanları sayesinde taban halısı üzerinde kayma yapmazlar. Aynı zamanda klipsler yardımıyla taban halısına sabitlenebilen paspaslar kullanıcıya konforlu bir kullanma imkanı tanırlar. Kauçuk tabanın bir başka avantajı ise üzerine dökülen sıvı vs gibi malzemelerin taban halısına sızmasını engellemesidir.

               Halı paspaslar ilgili araca göre özel şablonlar kullanılarak üretilirler. Bu şablonlar taban halısında bulunan detaylara göre şekillendirilmiştir. Üretilen her paspas araca tam olarak uyacaktır. Çok sayıda farklı renk arasından Siyah – gri – bej – füme – kahverengi gibi renkler arasından dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Halı paspaslar velür halılardan üretilmektedir. Bu halılar kadife benzeri dokuları sayesinde kolaylıkla temizlenebilirler. Volkswagen halı paspas çeşitlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

oto paspas

 

VOLKSWAGEN HALI PASPAS ÖZELLİKLERİ

  • Halı paspas araca özel olarak üretilmektedir. Paspaslarımız müşteri isteğine göre kişiselleştirilebilir olduğundan stokta hazır tutulmamaktadır. Siparişi takiben paspas 1 iş gününde hazırlanır ve müşteriye teslim edilir.
  • Ağırlık ve kalınlık halı türüne göre değişmekte olup, çok ince ve düşük gramajlı halıları paspas imalatı için kullanmıyoruz. Halı kalınlıkları 9-15 mm arasında değişmekte olup, ağırlıkları ise 2000 – 3500 g/m2 arasında değişmektedir.
  • Halı paspaslar yalnızca belirli bir standardın üzerindeki halılardan üretilirler. Bu halılar EN 14041 standardına sahiptirler. Bu standart halının içeriğinde insan ve çevre sağlığı açısından zararlı bir bileşenin olmadığını belgelemektedir. Yalnızca bu standart değil pek çok önemli otomotiv sertifikasına da sahiptir
  • Paspas üretiminde kullanılan halıların bir miktar sert olması tercih sebebidir. Halı yumuşak olduğu durumda kolayca ayak altında katlanır ve ezilir. Paspasların imal edildiği halılar kauçuk ile güçlendirildiğinden serttir, ayak altında kolayca ezilmezler.
  • Halı paspasınızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Öncelikle online halı kataloğumuzu kullanarak uygun halı seçimini yapın. Daha sonrasında dikiş ipi ve deri biye kenar rengine karar verin. Ayrıca isteğe bağlı olarak sürücü paspasına topuk koruma lastiği de dikilebildiğini unutmayın.
  • Üretilen her paspas müşteri isteğine göre üretilir. İmalat süreci boyunca sizleri bilgilendiriyoruz. Paspaslar üretildikten sonra koruyucu bir poşet veya karton kutu içinde korunaklı bir şekilde gönderiliyor. Yaklaşık kargo tutarı 25 ₺ olup, tüm Türkiye’ye kargo ile gönderim mevcuttur.

 

Orjinal Oto Paspas Halıları

 

VOLKSWAGEN PASPAS TEMİZLİĞİ

               Aslında halı paspas sanıldığı kadar zor temizlenen bir paspas değildir. Velur orinal otomotiv halıları kullanmamızın bunda etkisi büyüktür. Velur halılar diğer halılara göre çok daha kolay temizlenirler. Çoğu zaman paspası orta sertlikte bir fırça ile temizlemek yeterli olacaktır. Detaylı bir temizlik için elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz. Halı paspas yapısından ötürü çamaşır makinesinde veya basınçlı su altında yıkanmaya uygun değildir. Yıkanan paspaslar araç içinde rutubet oluşmaması için tam kurutulmalıdır.

 

volkswagen logo

 

VOLKSWAGEN PASPAS TERCİHİ

                Yalnızca OEM kauçuk paspaslar kullanılmalıdır. Onun dışındaki tüm kauçuk paspaslar maalesef atık malzemelerden geri dönüşüm yolu ile üretilmektedir. Yazın aracın içinde hissettiğiniz plastik kokusunun sebebi kullanımı uygun olamayan kauçuk paspaslar olabilir. Volkswagen paspas tercihinde sağlıklı bir ürün kullanımı insan ve çevre sağlığı için önemlidir.

               Halı paspas seçimini yaparken online halı kataloğumuzu kullanabilirsiniz. Bu katalog içinde halı çeşitleri ve özellikleri yer almaktadır. Paspas rengini belirledikten sonra deri biye ve dikiş ipi rengini belirleyebilirsiniz. Üretilen halı paspas için kullanılan halı ithalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden bu kadar farklı malzemeyi sizlere sunabiliyoruz. Volkswagen paspas çeşitlerimiz için bizi aramayı unutmayın.

 

ekrem oto döşeme logo

 

HAKKIMIZDA – EKREM OTO DÖŞEME

               1977 yılında kurulan firmamız, araca özel çözümler ile sektörde faaliyet göstermektedir. Bu faaliyetlerde biri de araca özel oto paspas üretimidir. İthalatı firmamız tarafından yapılan halılar kullanılarak imal edilen halı paspaslar müşteri isteğine göre özelleştirilebilmektedir. Araca özel oto paspas için Ankara Şaşmaz oto sanayi sitesindeki adresiniz Ekrem Oto Döşeme.

 

photos facebook whatsappinstagram

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

TOP