Mercedes Paspas

Mercedes Halı Paspas Çeşitleri

          Mercedes halı paspas çeşitlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Paspaslarımızı aracınıza tam uyumlu olarak imal ediyoruz. Paspaslar her bir araca özel olarak kesiliyor.

 

 

Yalnızca orjinal otomotiv halıları kullanarak imal ettiğimiz paspaslarımız özel kauçuk tabanları sayesinde hem taban halısı üzerinde kaymazken, hem de bu kauçuk yapı sayesinde paspasın üzerindeki sıvı vb akışkanı taban halısına sızdırmıyor. Aracınıza özel paspas çeşitlerimizle çok daha şık görünecek.

 

oto paspas

Mercedes Halı Paspas – Özellikler

  • Üretilen her paspas aracınıza özel olarak üretilmektedir. Dolayısıyla taban ölçülerine tam uyumludur. Piyasada bulunan üniversal kalıplarla üretilen paspaslar gibi değillerdir.
  • Paspaslar çeşitli seçimler ile aracınıza özel bir görünüme kavuşmaktadır. Deri biye kenar rengi ve dikiş ipi rengini her zaman isteğinize özel olarak belirleyebilirsiniz.
  • Üretimde yalnızca Avrupa menşeili orjinal otomotiv halıları kullanılmaktadır. Bu halılar paspas üretimi için özel olarak üretilmiştir. 
  • Siyah, gri, bej, füme, kahverengi ve bu renklerin ara tonlarında üretilebilir. detaylı bilgi almak adına halı kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.
  • Paspaslar Mercedes uyumlu klipsler ile tabana sabitlenebilmektedir. Ayrıca paspas tabanları özel kauçuk yapıları sayesinde taban halısı üzerinde kayma yapmaz niteliktedir.
  • Paspaslar otomotiv sertifikalarına sahip halılardan üretilirler. EN 14041 sertifikası ile paspasların çevre ve insan sağlığı açısından zararı olmadığı belgelenmiştir.
  • Müşteri isteğine göre sürücü paspasına aşınmayı önleyici topuk lastiği dikilebilmektedir. Bu sayede paspasınızı uzun süre etkin bir biçimde koruyabilirsiniz.
  • Paspaslar tüm Türkiye’ye kargo ile gönderilmektedir. Yaklaşık kargo tutarı 25 TL olup, paspaslar zarar görmemeleri adına karton kutu veya korunaklı poşet içinde gönderilmektedir.

Orjinal Oto Paspas Halıları

Mercedes Paspas Tercihi

          Mercedes paspas tercihinde bulunacak müşterilerimiz genellikle kauçuk ve halı paspas arasında bir tercih yapmakta zorlanıyorlar. Piyasada bulunan kauçuk paspaslarda genellikle araç içinde koku yapma sorunu oluyor. Malesef yine kauçuk paspaslar içeriğinde sağlığa zararlı pek çok bileşen barındırmakta. Tam uyumlu Mercedes halı paspas kullanarak tüm bu sorunların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca çoğu kauçuk paspas yalnızca belirli renklerde üretildiğinden taban halısı ile uyum sorunu yaşanabiliyor. Ankara şaşmaz paspas üretiminde doğru adres Ekrem Oto Döşeme.

ekrem oto döşeme logo

Hakkımızda – Ekrem Oto Döşeme

          1977’den beri araca özel çözümlerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 2002 yılında Avrupa menşeili orjinal otomotiv halılarını ülkemize ithal ettik ve halı paspas üretimine başladık. Halı paspaslarımızı yalnızca belirli kalınlıkta ve ağırlıktaki malzemelerden üretiyoruz. Düşük gramajlı ve ince halılar paspas üretimi için uygun olmadığından kullanılmıyor. Aracınıza özel oto paspas çözümleri için bizi aramayı unutmayınız. Ayrıca online halı kataloğumuzu kullanarak stoğumuzda bulunan her bir halıyı inceleyebilirsiniz.

photos facebook whatsappinstagram

TOP