Audi Paspas

AUDİ HALI PASPAS ÇEŞİTLERİ

               Audi halı paspas çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Orjinal ithal otomotiv halıları kullanarak üretimi yapılan paspaslar, özel kalıpları sayesinde ilgili araca tam uyumlu olarak imal edilmektedir. Şablonlar araca özel olarak çıkarılmaktadır. Dolayısıyla üretilen paspaslar üniversal standart paspaslar gibi değil, araca özel üretilmiştir. Halı paspas tabanı kauçuk bir malzeme ile sıvanmıştır. Bu malzeme paspasın üzerindeki herhangi bir sıvının taban halısına sızmasını engellemektedir. Gözenekli yapısı ile de taban halısına tutunur paspasın kaymasını engeller.

               Üretilen özel Audi halı paspaslar, atık malzeme içermeyen özel otomotiv halılarından üretilmişlerdir. Bu malzemeler araç içinde sıradan kauçuk paspaslar gibi koku yapmazlar. Özel otomotiv standartlarına uygun olarak üretilen halılar siyah – bej – gri – kahverengi gibi renklerde üretilebilmektedir.

oto paspas

AUDİ HALI PASPAS ÖZELLİKLERİ

  • Halı paspas üretiminde kullanılan tüm halılar firmamız tarafından ithal edilmektedir. Bu halıları online katalog üzerinden inceleyebilir ve aracınıza en uygun paspas rengine karar verebilirsiniz.
  • Paspas üretiminde kullanılan halılar belirli standardın üzerindeki halılardır. Bu halıları kolayca yıpranmayacak, uzun kullanıma imkan verecek malzemeler arasından seçiyoruz. Malzeme kalınlıkları 9 – 15 mm arasında ağırlıkları ise 2000 – 3500 g/m2 arasında değişmektedir. Detaylar için kataloğu kullanabilirsiniz.
  • Halı paspasları dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. İsteğinize göre sürücü paspasına topuk aşınma lastiği diktirebilir, deri biye kenar rengini araç ile kontrast oluşturacak şekilde seçebilir veya dikiş ipi rengini spor bir görünüm için kırmızı seçebilirsiniz. Sipariş sonrasında tüm detayları belirlemek için sizlerle iletişime geçiyoruz.
  • Halı paspasları yalnızca velür kalite halılardan üretiyoruz. Bu velür halılar, diğer halılara göre çok daha kolay temizlenebiliyorlar. Ayrıca halı yumuşak bir yapıda müşteri kullanımına sunuluyor.
  • Halı paspas siparişi takiben, sizle iletişime geçiyoruz ve paspas imalatına başlıyoruz. Paspas hazırlandıktan sonra korunaklı bir poşet içinde paketleniyor ve kargoya veriliyor. Yaklaşık gönderi tutarı 25 ₺ olup tüm illere gönderim yapılmaktadır.

Orjinal Oto Paspas Halıları

AUDİ PASPAS TEMİZLİĞİ

               Halı paspası belirli aralıklarla temizlemeniz çoğunlukla yeterli olacaktır. Bu temizlik işlemi için fırça ve elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz. Paspası çamaşır makinesinde veya basınçlı su kullanarak yıkamanızı tavsiye etmiyoruz. Bu yıkama paspası yıpratabilir. Yıkanan paspas tam kurutulmalı ve araca serilmelidir.

audi logo

AUDİ  PASPAS TERCİHİ

                Audi paspas tercihinde kauçuk paspas kullanmayı planlayan müşterilerimize yalnızca OEM kauçuk paspas kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Diğer kauçuk paspaslar geri dönüşüm metodu ile atık malzemelerden üretilmekte olup bu sebeple araç içinde koku yapmaktadır. Sağlığa zararlı bu bileşenler yalnızca insan sağlığı için değil, çevre sağlığı açısından da zararlıdır. Üretimde kullandığımız tüm halılar özel sertifikalı halılardır ve sağlığa zararlı bileşenler barındırmazlar.

               Audi paspas seçimi yapmadan önce halı rengini belirlemek için online kataloğumuzu kullanabilirsiniz. Bu katalog içinde halı özellikleri yer almaktadır. Sonrasında deri biye kenar ve dikiş ipi rengine karar verebilirsiniz. Paspas tamamen isteğinize göre araca özel olarak üretilmektedir.

ekrem oto döşeme logo

HAKKIMIZDA – EKREM OTO DÖŞEME

               Ankara Şaşmaz oto sanayi sitesindeki adresimizde özel paspas üretimi yapmaktayız. Oto paspaslar her bir araca göre üretilir, kullanılan şablonlar standart üniversal şablonlar değildir. Otomobile özel paspas çözümleri için bizi arayabilirsiniz. Ekrem oto döşeme. 

photos facebook whatsappinstagram

TOP